Centrālās savienības "Konzums" automašīna pie K. Miklava tirgotavas, [192-]

Vieta: Drustu pagasts

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Vīrieši, Sievietes, Veikali, mazumtirdzniecības, Drustu pagasts (Raunas novads, Latvija), Zēni, Automobiļi

Anotācija: Centrālā savienība «Konzums» nodibinā-ta 1907. gadā. Savienības Centrālās savienības «Konzums» birojs atradās Rīgā, Dzirnavu ielā 68. Savienības dabības pamatā apvienoto kooperatīvu apgāde ar visām nepieciešamām precēm, kā arī kooperatīvu biedru ražošanas koppārdošanas organizācija. Dibināšanas brīdī «Konzums» jau apvienoja 203 patērētāju biedrības, 56 lauksaimniecības biedrības, 15 krājaizdevu sabiedrības un 6 kooperatīvus. «Konzuma» paju kapitāls pārsniedz 500.000 latus. 1930. gadā "Konzums" eksportējis preces par apmēram 4,6, bet importējis par apmērm 5 miljoniem latu. «Konzuma» apgrozījumi pag. gadā sasniedza 47 miljoniem latu. «Konzuma» strādā 550 pastāvīgi un 230 pagaidu darbinieki un šinī ziņā tas ir lielākais šāda veida uzņēmums Latvijā. Rīgā «Konzumam» pieder 2 četrstāvu nami Dzirnavu ielā, milzīgā bijusī Valdšleshena fabrika, eksportkautuve, sāls dzirnavas, labības tīrītava un vēl citi īpašumi. Attainota Savienības "Konzuma" automašīna pie K. Miklava veikala aptuveni 20. gadsimta sākumā.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija, 8,5 x 13 cm

Oriģināla glabātājs, partneris: Dainis Punculs

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.