Liepājas amatniecības skolas audzēkņu nobeiguma darbi, 1931

Vieta: Liepāja

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Audzēkņi un studenti, Liepāja (Latvija), Kokgriezumi, Kokapstrāde (praktiskie darbi), Pedagogi

Anotācija: Liepājas amatniecības skolas pirmā izlaiduma koka apstrādes nodaļas koktēlnieki ar saviem diplomdarbiem. Otrais no labās puses Ernests Vilhelms Strazdiņš.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Ginta Kupše

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (1)

ginta Kupše 2012. gada 9. marts, 14:25:39

Intereses pēc papētiju aizmgurē esošos parakstus un salīdzināju ar 1931. gada absolventu sarakstu. Fotogrāfijā vēl ir redzami: Beitmanis Rūdolfs, Brencsons Hermanis ? Dobelis Vilis un pasniezējs Jānis Sudmalis. Vienu parakstu gan nevaru atšifrēt. Jānis Sudmalis bijis viens no Liepājas mākslas veicināšanas biedrības dibinātājiem (1919 – 40), tās pirmais vadītājs. Piedalījies Liepājas Vēstures un mākslas muzeja dibināšanā, bijis tā mantzinis, direktors, vadītājs (1923 – 58). Viens no Liepājas lietišķās mākslas vidusskolas dibinātājiem, mācību programmas veidotājs, līdztekus teorētisko priekšmetu mācīšanai viņš vadīja arī dekoratīvās glezniecības un koktēlniecības darbnīcas (1926 – 40), direktors (1940 – 41, 1945 – 48).

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.