Vietalvas pagasts. Sabiedriskie darbinieki, [193-]

Vieta: Vietalvas pagasts

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Kara ordeņi un apbalvojumi, Vīrieši, Portreti, Vietalvas pagasts (Pļaviņu novads, Latvija), Mežmalis, Bernhards, Sīlis, Edgars, Grāvītis, Jānis, Penders, Jānis

Anotācija: J.Leivers, B.Kalniņš, Jānis Penders, P.B., darbvedis Kalniņš, Jānis Grāvītis, Bernhards Mežmalis (2.rindā otrais no kreisās puses), Edgars Sīlis (2.rindā trešais no kreisās puses).
Bernhards Mežmalis ir sarakstījis atmiņas, kuras publicētas grāmatā "Savā pusē. Vēsturisks atskats un atmiņas par Pļaviņu apkaimi XIX gadsimta beigās un XX gadsimta pirmajā pusē". Madonas Poligrāfists, 2006 Bernhards Mežmalis, Madonas apriņķa Odzienas pagasta darbvedis 20. gadsimta 20. gados. Odzienas pagasts 20. gadsimta 60. gados pievienots Vietalvai. Edgars Sīlis vadīja 9. Madonas aizsargu pulka Vestienas vada Odzienas nodaļas orķestri no 1934. gada līdz 1940. gada jūnijam. Viņa vadībā orķestris piedalījās daudzos valstiskos, sabiedriskos un izklaides pasākumos plašā apkaimē.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Andris Rūtiņš

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.