Krāslavas sanatorija, 1936-12-25

Vieta: Krāslavas pilsēta

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Sanatorijas, Latvija, Krāslava (Krāslavas novads, Latvija), Karavīri, Medicīnas māsas, Slimnieki, Interjers, Medicīnas darbinieki, Telpaugi, Portretu fotogrāfija, Radio--Uztvērēji un uztvere, Krāslavas sanatorija

Anotācija: Attēlā centrā sēž Ņikifors Isajevs, dzimis Vārkavas pagastā Sanaužas ciemā, nākotnē strādas par skolotāju. Tolaik dienējā Latvijas armijā. Pa labi no viņa - medmāsa kuru 1938. gada augustā ar vārdu T. Utināne Preiļu pagasta padome apstiprinājusi par vecmāti Preiļos. Šajā un citās fotogrāfijās viņa atstāja tekstu zem iniciāļiem - T.S.
Krāslavas sanatorija tika izveidota 1930. gadā veselības nostiprināšanai un plaušu tuberkulozes ārstēšanai. Tajā bija paredzēta vieta 20 slimniekiem. Sanatorija darbojās līdz 1941. gadam. Ēka tika pārbūvēta un tajā pēc Otrā pasaules kara darbojās Krāslavas slimnīcas terapijas nodaļa, pašlaik tur atrodas slimnīcas palīgtelpas.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Tatjana Kolosova

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.