VZT-R 9141 "Virsaitis" zvejnieki pēc loma nodošanas, 1968

Vieta:

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Vīrieši, Zvejnieki, Kuģi, Zvejniecība, Jūrnieki, Virsaitis (zvejas traleris VZT-R 9141), Atlantijas okeāns

Anotācija: Zvejas traleris VZT-R 9141 "Virsaitis" tikko nodevis lomu uz bāzes kuģa "Vilis Lācis". Zvejnieki dodas augšā uz lielo kuģi, lai parunātos ar ārstu, salabotu zobus vai "apskatītos uz bufetnieci". Neliela atpūta un izklaide reizē.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Partnera apzinātājs: Jānis Tančers

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (2)

Jānis Tančers 2020. gada 21. marts, 09:17:51

Lai nejauktu vēsturisko VIRSAITI ar Salacgrīvas z/a "Brīvais vilnis" vidējo zvejas TRALERI-refrižeratoru (VZT-R - 9I4I "Virsaitis") nevajadzētu lietot apzīmējumu "kuģis "Virsaitis", bet gan pilno (kā arhīva materiālos) nosaukumu "VZT-R 9141 'Virsaitis" vai arī,vienkāršojot,- "zvejas traleris "Virsaitis". Ar cieņu Jānis Tančers

Jānis Tančers 2020. gada 22. marts, 14:29:02

Ja iespējams, kolekciju par latviešu tāljūras zvejniekiem vajadzētu sakārtot loģiskā secībā : vispirms- jūrasceļu kartes, okeāna šķērsošana, tad zvejas process, sadzīve, notikumi,atgriešanās mājās pēc daudzu mēnešu darba okeānā (baltie krekli).Protams, ja tas ir iespējams. Pirmajam ievietotajam attēlam nav uzrādīta VIETA. Izskatās eksperimentāli.

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.