Liepāja. Republikas iela, [193-]

Vieta: Liepāja

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Mājokļi, Latvija, Ielas, Celtnes, Liepāja (Latvija), Bruģis, Ārējais apgaismojums, Daudzdzīvokļu ēkas, Republikas iela (Liepāja, Latvija)

Anotācija: Republikas iela Liepājā, atrodas Vecliepājā. Republikas iela sākas krustojumā ar Krišjāņa Valdemāra ielu un beidzas krustojumā ar Uliha ielu. Aptuvenais ielas garums ir 450 metri. Republikas ielu visā garumā sedz akmens bruģis. Kustība ielā norit pa divām joslām.
Ielā galvenokārt ir atrodamas pirms kara mūra ēkas, no kurām vairākas ir iekļautas pilsētas aizsargājamo ēku sarakstā. Iela sākotnēji bija nosaukta Krievijas ķeizara Nikolaja vārdā par Nikolaja ielu, kādu laiku saukusies arī par Troņmantinieka ielu.
Republikas ielā atrodas vairāki arhitekta Paula Maksa Berči projektēti nami. Republikas un Toma ielas krustojumā atrodas Liepājas 12. vidusskola un Liepājas Centra pamatskola. Republikas ielā 5 atrodas Vecliepājas primārās veselības aprūpes centrs. Republikas ielā 11 atrodas Liepājas zonālais valsts arhīvs, bet Republikas ielā 14 atrodas Liepājas tiesa.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Autors: Juris Bokums

Izdevējs: Liepāja : Fotogrāfs J. Bokums

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Guntars Zariņš

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.