Vieta: Alūksnes pilsēta
Priekšmeti: Atklātnes, Latvija, Alūksne (Alūksnes novads, Latvija), Pilis, Ezeri, Aptiekas, Arhitekti, Alūksnes Jaunā pils (Alūksne, Latvija), Alūksnes ezers (Latvija), Banku ēkas, Blankenburgs, Indriķis, 1887-1944
Anotācija: Kolāža no 4 attēliem: augšējā kreisajā stūrī - Latvijas Bankas nodaļa (celta no 1927. līdz 1931. gadam pēc arhitekta Indriķa Blankenburga projekta), augšējā labajā stūrī - skats uz Alūksnes ezeru, apakšējā labajā stūrī - aptieka, apakšējā kreisajā stūrī - (Jaunā) pils (celta 1860. gadā)..
Objekta tips: Atklātne
Datu nesējs: Papīrs
Autors: O. Priedīts
Izdevējs: Vecgulbene : O. Priedīts
Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu
Apjoma informācija: 1 atklātne, fotogrāfija, 8,8 x 13,4 cm
Oriģināla glabātājs, partneris: Latvijas Nacionālā bibliotēka
Nodaļa: Mākslas un mūzikas centrs. Mākslas lasītava
Novietojuma kods: IAt/77(L)
Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka
Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.
✓ Apstiprināt izvēlēto vietuLai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.
Komentāri (0)
Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.