Vieta: Krāslavas novads
Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Karavīri, Latvija. Armija, Uniformas, Indra (Krāslavas novads, Latvija)
Anotācija: Latvijas armijas seržants un kaprālis Indrā, kādreizējā Daugavpils apriņķa Balbinovā, 20. gadsimta 20. gados.
Objekta tips: Fotogrāfija
Datu nesējs: Fotopapīrs
Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu
Apjoma informācija: 1 fotogrāfija
Oriģināla glabātājs, partneris: Dainis Punculs
Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka
Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.
✓ Apstiprināt izvēlēto vietuLai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (1)
-
Arvids Turlajs 2022. gada 16. septembris, 23:21:27
-
Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.Indra bija Daugavpils apriņkī, nevis Krāslavas novadā un kādreiz saucās Balbinova. Tie nav robežsargi bet Latvijas armijas seržants ar kaprāli 20.gados. Ar cieņu atv.robežsardzes majors A.Turlajs